פרסום בWaze

מדי יום מיליוני אנשים ברחבי העולם נעים ממקום למקום בעזרת הרכב האישי שלהם, בין אם זה לפגישת עבודה, מסעדה עם חברים או סתם לאיזה סידור, כמעט לכל מקום אנחנו מתניעים את הרכב שלנו ונוסעים. אז היום אפשר להגיד בביטחון מלא שכמעט ואין נסיעה שלנו מבלי שאנחנו מפעילים את אפליקציית הניווט הטובה בעולם “Waze”.
אז לאחרונה Waze החליטה לצאת בצעד חסר תקדים והחליטה לפתוח את האפליקציה הפופולארית שלה לפרסום ממוקד וסופר איכותי שעל סוגי השירות שלהם נסביר בהמשך.
הצוות שלנו חקר את הנושא ואת מערכת הפרסום החדשה של Waze ושמח לבשר שמדובר בכלי פרסום מעולה, חדשני, איכותי וממוקד שיעזור לנו המשתמשים במציאת העסק ה”רלוונטי” לנו, ולכם המפרסמים בכלי שיכול למנף את הכניסות לעסק שלכם ואת ההכנסות בזכות השימוש בתוכנה.
הצוות שלנו ישמח ללוות אתכם צעד אחר צעד בשימוש במערכת הפרסום החדשנית של Waze, להקים עבורכם קמפיין ולעזור לעסק שלכם לקבל יותר לקוחות וחשיפה.

למה כדאי לכם לפרסם אצלנו דרך Waze

הגדלה במספר הלקוחות

זה הזמן שלכם להגדיל ב27%(בממוצע) את מספר הלקוחות שינווטו לעסק שלכם

מעקבים ומדידת ביצועים

הצוות שלנו ישתמש בכלים ובמערכות מתקדמות על מנת למדוד ביצועים, מעקב וניתוח לצורך שיפור היעילות של הקמפיין בWaze

תוצאות מיידיות

מיד לאחר הפעלת הקמפיין המודעות שלכם יופיעו לקהל יעד הרלוונטי או לעסקים שחיפשו לנווט לעסק שלכם

סוגי המודעות ב- Waze

מודעת סיכה

מודעת סיכה היא מודעה שמיידעת את הנהגים שהעסק שלכם בסביבה, ומציינת את המיקום המדויק של העסק על המפות של Waze. הסיכות מציגות מידע חשוב עבור העסק כמו כתובת, שעות הפתיחה, מספר טלפון ומבצעים מיוחדים.

גיף של מפת וויז2
גיף של מפת וויז2

מודעת Takeover

מודעת Takeover היא מודעה שמעודדת נהגים לנווט למקום מסוים שהרכב עוצר ל3 שניות או יותר, הן יציגו את פרטי העסק שלכם ומבצעים מיוחדים.

מודעת חץ

מודעה אשר מצביע על העסק שלכם בחץ כאשר העסק שלכם נמצא בקרבת מקום, דבר שמסייע בשיפור היכולת של הלקוחות לשייך בין מיקום נתון לבין המותג שלכם

גיף של מפת וויז2

מודעת חיפוש

מודעות חיפוש מסייעות לך להתבלט בדרך עמוסה, ונותנות עדיפות לעסק שלך בתוצאות Search . עם מודעות מסוג חיפוש תופיעו בראש הרשימה כשנהגים מחפשים את העסק או הקטגוריה שלכם למשל, מסעדות, 

אנחנו מוסמכים בניהול קמפיינים בוויז

רוצים להביא עוד לקוחות לעסק שלכם באמצעות Waze?

בואו נדבר

השאירו פרטים וזמן נוח לשיחה ואנחנו ניצור קשר

ללא התחייבות 

פרטי התקשרות
סוג השירות שמעניין אותכם
בחירת תאריך ושעה מועדפים לשיחה חוזרת או לחץ על הבא