עיצוב ובניית אתרים

אתר האינטרנט שלכם הוא התדמית של העסק שלכם, המקום שבו יכולים לקבל הצצה לעולם שאתם מספקים, למוצר שלכם או לשירות שלכם בכל זמן נתון. זה לא סוד שאתר אינטרנט מושקע, ידידותי ובעל תוכן איכותי הוא סוג של מראה על איך העסק שלכם מתנהל ונראה, ואין כיום חברה שמכבדת את עצמה מבלי שהיא מספקת אתר אינטרנט מהיר, איכותי אשר מתאים לכל מכשיר ולכל דפדפן. אצלנו בחברה אנו מולידים אתרים מקוריים אשר עונים על הצורך של העסק שלכם ומתאימים את העיצוב והאפיון שלו ככה שיתנו מענה למוצר או השירות שלכם לגולשים הפוטנציאלים. 

מה אנחנו מספקים ללקוחות שלנו בבניית אתרים?

בנייה ותכנון אתרים

תכנון האתר לפי אופי העסק, תכנון חווית משתמש ובניית אתרים על ממשקים מובילים

תחזוקת אתרים

הצוות שלנו ילווה את האתר שלכם בכל התהליך וידאג לתחזוקה, שיפור, וסידור תקלות

עיצוב ומיתוג

עיצוב האתרים תוך חשיבה על מיתוג נכון של העסק, ממשק ידידותי למשתמש, יצירת לוגו ובניית תדמית דיגיטלית

איך עובדת בניית אתרים אצלנו בחברה?

עיצוב אתרים יחודיים לעסק שלכם

בניית אתרי אינטרנט מצריך חשיבה רבה על אופי העיצוב, התאמה למותג, חשיבה ותכנון על מנת להשיג אתר שיניף ביצועים טובים ויענה על ערך של העסק ושל הגולש שמתעניין בעסק עצמו.
אצלנו בחברה אנו בונים אתרים בעלי נראות מודרנית, קפדנית תוך חשיבה ברורה צעד אחר צעד על האפיון של האתר, סקיצות של האתר ועד לגימור הסופי של עיצוב אתר מלא תוך שמירה על הפרטים הקטנים ותחזוקה שותפת על מנת להעניק לכם אינטרנט שיהפוך את העסק שלכם והמוצר לטובים בתחום.

תחזוקת האתר שלכם

אתר אינטרנט איכותי חייב מאחוריו צוות אשר ידע איך לתחזק את האתר ואיך לנסות ולשפר אותו מפעם לפעם, אתר אינטרנט חייב בדיקות מקיפות, תיקוני באגים, הוספת אלמנטים הכרחיים והתאמה לחדשנות הדיגיטלית שהעולם מחדש לנו משנה לשנה.

פיתוח ושיווק מקצועי

על מנת שאתר יצליח ויעמוד במטרת העסק או המוצר יש צורך בחשיבה שיווקית רחבה באפיון מוצלח ובעיצוב יחודי תוך הבנה עסקית ברורה שהופכת את האתר שלכם  למוצלח במיוחד ומשפר את הביצועים שלו מפעם לפעם.
אתר האינטרנט שלכם חייב להיות בנוי בצורה מקצועית, מותאם למובייל, מעוצב בצורה שתואמת את העסק ומשווקת בצורה מקצועית ביותר.