הגיע הזמן לדאוג לעסק שלך.

גליל אונליין – חברת פרסום שמביאה תוצאות.

אנו נדאג להביא לכם את תוצאות הפרסום והלקוחות הרלוונטים ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

שובר פרסום בגוגל לעסקים

חברת גליל אונליין מתמחה בעולם השיווק הדיגיטלי, קידום אתרים, תוכן ופרסום באינטרנט.
אנחנו מספקים ללקוחתנו את כל מגוון השירותים והפתרונות לקידום העסק בדיגיטל.

בעקבות משבר הקורונה פתחנו מחלקה בהובלת מומחי פרסום ממומן בגוגל מתמחה בהקמת קמפיינים לעסקים, חברות ונותני שירותים שהבינו שישנה דרך מהירה להשגת לקוחות חדשים ולידים באמצעות קמפיינים ממומנים בגוגל.

לצוות המומחים שלנו ותק של 15 שנה בתחום האינטרנט, שיווק אתרים, קידום אורגני וקידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, עם ניסיון ניהולי של מעל 100 אתרי אינטרנט בתחומים שונים בארץ ובעולם.

למה להתקשר עכשיו?

כסוכנות פרסום  אשר עובדות עם גוגל בתוכנית הפרטנרס, יש ברשותנו מספר מוגבל של שוברי פרסום בסך 1,500 ש”ח לעסקים אשר מקימים חשבון לפרסום ממומן בגוגל דרך הסוכנות שלנו. אתם מוזמנים להתקשר לקבלת פרטים נוספים.

השירותים שלנו לפרסום העסק שלך בגוגל:

למה לבחור בנו.

לוגו דואגים לעסק שלך

בכל אחד מהתחומים שתבחרו, צוות גליל אונליין ילווה אתכם בכל אורך הדרך, החל מבחירת פלטפורמות נכונות לשיווק העסק, דרך בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת, ביצוע פעולות השיווק והפרסום של העסק ועד לניתוח של תוצאות.
הצוות שלנו מתייחס לכל הלקוחות כאילו העסק שלהם היה שלנו, אנחנו פה בשבילכם.

תמונה עם טקסט - מעל 15 שנות ניסיון

אנשי השיווק שלנו עם נסיון של  15 שנים ועבדו עם  מאות לקוחות וקמפיינים מוצלחים אשר עזרו לעסקים למנף את עצמם למקומות גבוהים במדיה, לעלייה בהכנסות, ולהכרה רחבה של העסק.

  • מומחים לשיווק בגוגל לעסקים קטנים, בעלי מקצוע ונותני שירותים.
לוגו אסטרטגיה שיווקית

אנחנו נלווה את העסק שלך החל מהשלב הראשוני ונתאם עבורו אסטרטגיה שיווקית מותאמת שתעזור לעסק לגדול, דרך כל השלבים שבדרך ועד לשלב האחרון בתהליך. 

שיווק נכון לפני הכל.

שיווק נכון מביא תוצאות וחשיפות ללקוחת.

לא פעם אנו נתקלים בחברות ובעסקים שבאים אלינו לאחר שכבר היו אצל כמה חברות פרסום.
ברוב הפעמים הלקוחות לא היו מרוצים מהתוצאה הסופית של חברות הפרסום, וזאת משום שלא באמת תכננו איתם תוכנית אסטרטגית מותאמת לעסק ולצרכי הקהל שלה.
אנו בחברה עוברים צעד צעד עם העסק שלכם, החל מהכרות עם העסק ועד בניית תוכנית שיווקית מותאמת לקהל היעד ולצרכים המותאמים אישית של העסק שלכם.

האם חייבים להיעזר במומחה פרסום להקמת קמפיין?

היום עם נגישות המידע, הקמת קמפיין פרסום בגוגל וברשתות החברתיות הפכה את הפרסום לבעלי עסקים לפשוטה יותר, אז כן, כל אחד יכול לפרסם את עצמו בגוגל.

אולם עם כניסתם של מפרסמים רבים, עלויות הפרסום עלו בצורה משמעותית, ואיתם העלות שמשלמים לכל קליק, תופעת הקליקים של מתחרים שגומרים את תקציב הפרסום ויחד עם האלגוריתם של גוגל שנותן ציון לכל מודעה, למפרסם הקטן חסר הניסיון התוצאה הסופית תהייה הוצאת כספים על הפרסום, מבלי לראות גידול בהכנסות.

אנו ממליצים לכם להמשיך לתת שירות מעולה ללקוחות שלכם, את הפרסום נשמח אם תשאירו בידי מומחי הפרסום שלנו.

בין לקוחתנו.

יתרונות לשיווק דיגיטלי בגוגל לעסק שלך:

בואו נדבר

השאירו פרטים וזמן נוח לשיחה ואנחנו ניצור קשר

ללא התחייבות 

פרטי התקשרות
סוג השירות שמעניין אותכם
בחירת תאריך ושעה מועדפים לשיחה חוזרת או לחץ על הבא